Оригінально зробити комплімент хлопцю у прозі

Твій голос для мене краше найпрекраснішою мелодії і приємніше дзюрчання джерела!

Як же довго я чекала тебе з роботи, здається, що пройшов цілий рік!

Коли ми з тобою познайомилися, я не вірила в те щастя, що ти реально розмовляєш зі мною. Мені здавалося, це міраж або казка. Ти ідеальний. Ти моя мрія.

Ти вважаєш, ти не красивий? Ти просто ні разу не бачив себе з боку … на моєму місці!

Ти як справжній бразильський кави — міцний, гарячий і заснути не даєш!

Мій довгоочікуваний принц з казки, мій найулюбленіший, єдиний і бажаний, мені в житті дуже пощастило, що я зустріла тебе. Ти ніжний, добрий і уважний. Кожна хвилина, проведена з тобою, для мене нагорода. Я люблю тебе, і не соромлюся першою зізнатися в своїх почуттях. Будь завжди таким красивим, сильним, ніжним. Нехай тобі у всьому, завжди щастить, хай удача супроводжує тебе на кожному кроці, нехай мрія завжди збувається, а моя любов буде надійним оберегом для тебе.

Все в тобі добре: і тіло, і риси обличчя, і розум.

У моїх мріях я вже зустрічаю тебе радісними обіймами.

Заворожує своєю чоловічою силою.

Мій єдиний, бажаний, і найулюбленіший хлопець на землі, спасибі тобі, за те, що ти даруєш мені ніжність і ласку. Про таке хлопця багато хто тільки мріють. Ти в усьому ідеал, без перебільшень. Кожна хвилина, проведена з тобою, для мене нагорода. Ти найдорожче, що є у мене в житті. Ти подарував мені мрію і надію. Я люблю тебе, мій єдиний, і хочу все життя бути тільки з тобою, моя радість. Я обіцяю зробити тебе найщасливішою людиною на землі, обігрію своєю любов’ю.

Тільки бажання зустріти тебе смачною вечерею не дало померти мені з нудьги і туги!

Твої очі так сяють, як ранкова роса на сонці.

Твій поцілунок з ранку рятує мене від смутку цілий день.

Мені добре з тобою, правда. Ось ти просто сидиш поруч, а мені добре, як ніколи.

Я не перестаю захоплюватися твоєю мужністю!

Наша зустріч з тобою — не випадковість, це просто доля. Я так рада, що є у мене — мій єдиний, бажаний, і найкраща людина на землі. Ти подарував мені крила щастя, і я за це тебе, адже життя для мене стала казкою. Ти мій довгоочікуваний принц з казки, ти мій ідеал. Нехай наша любов буде найчистішою і найкрасивішою. Будь завжди таким добрим, уважним, ніжним. Нехай всі твої мрії обов’язково збуваються. Нехай добрий ангел береже тебе від бід і зла. Будь щасливий, мій улюблений.