Привітання хрещеному з днем народження у прозі

В цьому розділі нашого сайту представлені поздоровлення в прозі виключно для хресної. Тут ви зможете знайти відповідні слова, щоб привітати свого улюбленого хрещеного з днем народження

Сьогодні День народження мого найкращого в світі хрещеного, який став мені за ці роки близьким, як мій батько. Хочу побажати Вам чистого неба і ясного сонця, рівної дороги під ногами і люблячих людей навколо, благополуччя і взаєморозуміння. Нехай всі ваші мрії неодмінно збудуться, а печалі і негаразди обходять Вас стороною. Ви дуже дорогі для нас, усього Вам найкращого, що тільки є на світі!

Дорогий хрещений, ми зв’язані з тобою божественної ниткою! У День твоєї появи на світло хочу побажати радості і заспокоєння, щоб прибували сили і душевний світ, удачі і здійснення бажаних цілей. Нехай Охоронець завжди буде поруч і вбереже від зла, нехай любов зігріває і сімейні узи будуть міцними! Величезного щастя тобі!

Коханий мій хрещений! З днем народження поспішаю привітати тебе. Я хочу сказати тобі спасибі в цей чудовий день за те, що спрямовуєш мене і допомагаєш мені зберегти благочестя на життєвому шляху. Хай Бог пошле тобі щастя і здоров’я. І всі твої побажання і молитви будуть почуті. Хрещений мій — ти найкращий! Для мене важливо, що саме ти ведеш мене за руку до церкви. Будь щасливий!

Ти був вибраний не випадково хрещеним для мене. Ти володієш найкращими людськими якостями, сильний розумом і тілом, ти притягуєш до себе удачу і позитив! Бажаю, хрещений, щоб життя підносила тільки приємні подарунки, щоб любов була самою щирою і щасливою, а добрий Ангел допомагав у всьому! Будь щасливий у День своєї появи на світ!

Що я можу побажати тобі, мій дорогий хрещений? Звичайно ж звіриного здоров’я та гірничого довголіття! Звичайно ж достатку душевного і матеріального! Звичайно ж поваги і щирої любові близьких! І звісно бажаю завжди залишатися таким же мужнім, справедливим і гідним!

Небесна канцелярія колись вирішила, що саме ти станеш моїм хрещеним! А як відомо, вони там ніколи не помиляються! І в твій день народження я хочу їм подякувати, а тебе сердечно привітати! І побажати тобі з легкістю долати всі труднощі, мужньо впоратися з усіма негараздами! Побажати тобі неймовірного здоров’я! Залишайся завжди таким же добрим, світлим, турботливим і люблячим!

Хресний вітаю з днем народження великого щастя і розваги. Нехай у Вашому житті буде багато радості й сміху Ви найкращий хрещений батько на світі Завжди мене підтримаєте в скрутну хвилину вмієте зберігати секрети хрещениця Вам щиро хоче побажати здоров’я міцного!