Привітання з днем лікаря в прозі — кращі з кращих

День лікаря – свято лікарів всього світу. Ми намагаємося в цей день привітати їх в прозі або віршах і побажати їм здоровя і щастя.

У цей день вітання особливі. В це свято ми вкладаємо в слова всю свою душу, почуття вдячності і подяки. Тому що сьогодні, в цей світлий день, відзначають свій професіоналізм – Медичні працівники! І важливіше цієї професії немає на всій планеті Земля! Ваша робота вимагає від вас глибокої самовіддачі моральних, духовних і фізичних сил, часом вона забирає у вас особистий час, але ви все одно продовжуєте самовіддано чітко робити свою справу. Ми хочемо побажати вам більше вільного часу, щоб ви могли витратити його на себе і свою сім’ю! Тим самим, підкріпити себе позитивними емоціями і набратися нових сил для того, щоб продовжити працювати на благо людей. Бажаємо вам отримувати задоволення від робочого процесу і обов’язково домагатися відмінного результату! Бережіть себе, дорогі наші лікарі, ви нам потрібні! Зі святом!

З перших хвилин життя, з самого народження людина потрапляє в руки Медика. Протягом усього життя також не обходиться без його допомоги. Це не випадково. Медичний працівник — це сама потрібна, важлива і відповідальна професія всіх часів і народів. Замінити цих фахівців неможливо. Він несе відповідальність за життя багатьох людей, він подає надію на одужання, він докладає неймовірних зусиль для того, щоб покращити життя людства. Боротьба з хворобами є сенсом його життя. І рідко коли, лікар залишається переможеним. Сильна особистість з вродженим покликанням практично непереможна. І таким людям ми сьогодні говоримо величезне спасибі! Немає ціни ваших трудів! Вашим золотим рукам і невтомній праці! Дозвольте вам низько вклонитися і висловити подяку від усього людства! Нехай Всесвіт береже вас і ваші родини!

День, коли всі працівники Медицини відзначають своє професійне свято – особливий. Цей день наповнений почуттям захоплення і словами подяки від перемогли хворобу людей. Адже це відбувається завдяки цим відважним людям, які працюють згуртовано, чітко й оперативно, свершая часом незвичайні чудеса. Ці люди – чарівники, не інакше. Людина, що втратив віру в себе і надію на повноцінне життя, в руках фахівців, повертається до звичного темпу життя, тільки знову народившись на світ. З новими поняттями про цінності, з новими думками, з новим здоров’ям. Ну, хіба не чудеса?! Безцінний працю, покликання серця, чистота душі – все це присутнє в людях, які працюють в Медицині. І натомість нічого не вимагають. Наші дорогі Медпрацівники, вічного вам здоров’я! Усмішок, розуміння і професійного злету!

На небесах нас охороняють ангели – хранителі, а на землі таку відповідальну вакансію займають лікарі! Сьогодні ми хочемо привітати всіх трудівників, які віддали своє життя на благо інших людей – служителів Медицини! Вітаємо! Бажаємо всім співробітникам бадьорого настрою, невгамовного ентузіазму, твердого напору, незгасимого оптимізму і віри в себе! Не смійте впускати в свою свідомість непевність і сумніви! Геть! Від вашого настрою залежить життя людей, і тільки ви зможете запевнити долю в успіху, адже ваше покликання дано вам вищими силами! Ніколи не опускайте руки, ні фізично, ні морально, не дайте навіть маленького шансу невдачі просочитися в ваш всемогутню силу і віру. Сміливо робіть те, заради чого ви прийшли в цю професію. Адже ваші руки, вони золоті, вони роблять часом такі могутні речі, котрі неможливо пояснити. А значить ви – наші янголи — охоронці!