Привітання з днем народження дівчинці на 4 роки в прозі

Пропонуємо привітання з днем народження у прозі для дівчаток, яким виповнюється 4 роки. Ми підготували короткі, але ємні привітання для маленьких непосид.

У нашої зірочки сьогодні свято – День народження. З самого ранку вона носиться по всій квартирі, будить всіх і вимагає задути свічки. Нам навіть довелося купити два торта, тому що вона змусила нас з’їсти вранці. Моя улюблена затейница, ми вітаємо тебе з цим чудовим святом, яке ти так чекала. Ми з тобою разом готувалися до нього, ти сама все вибирала і вигадувала. Я навіть не завжди встигала за тобою, за твоїми думками, але мені подобається, що ти саме така. Я бажаю тобі ніколи не мінятися, тому що твоя енергетика і твій позитив обов’язково знадобляться тобі в дорослому житті. Принцеса моя, знай, що ми всі тебе дуже любимо і зробимо все, щоб ти стала найщасливішою дівчинкою в цьому світі.

У моєї маленької донечки сьогодні святковий день. Вона з самого ранку ходить щаслива, бо знає, що скоро прийдуть її друзі, вітатимуть її і дарувати подарунки. Ми вирішили влаштувати для тебе, наша улюблена донечка, веселе свято, щоб ти гарненько пограла з друзями, потанцювала, тому що ти це любиш. Ми тобі бажаємо здійснення всіх бажань, навіть самих нереальних. Ти, наприклад, хочеш зібрати колекцію з мільйона ляльок, ось я тобі бажаю, щоб це збулося, хоча не уявляю, де всі ці ляльки помістяться. Доню моя, ти зробила нас найщасливішими батьками. Ми тебе безмірно любимо і пишаємося тобою, наша принцеса. Обіцяй, що ти завжди будеш радувати нас своїми успіхами, як і зараз.

Моє ненаглядне сонечко, от і настав твій чарівний свято, день народження. Нехай ранок почнеться з привітного промінчика сонця на твоїй подушці, продовжиться в добрій казці з морем яскравих подарунків і веселих гостей. Ти задуешь різнокольорові свічки на великому торті під гучні хлопавки. А закінчиться цей казковий день солодким сном. Щастя тобі, моя радість!

Я вітаю тебе з днем народження! Бажаю тобі також всіх захоплювати своєю красою. Розквітай, як перший пролісок у березні. Нехай у твоєму ніжному віці не буде місця болю і розчарувань, а щастя неодмінно залишиться з тобою! Бажаю, щоб блиск в твоїх очах ніколи не потьмянів.

Діти – це квіти життя. Діти – це щастя, діти – це радість. А ти для нас особливе щастя і особлива радість. Вітаю тебе з днем народження і бажаю, щоб твоє дитинство було сонячним і цікавим, все у тебе виходило. Міцного здоров’я і успіхів.

Маленьке сонечко, але велику радість вітаю з 4-им годиком життя. Бажаю барвистих малюнків, найбільш солодких цукерок, любові рідних, веселих друзів, щоденних успіхів і великого інтересу до нових відкриттів.