Привітання з днем народження дівчинці-підлітку в прозі

Підбірка привітань з Днем народження дівчинці-підлітку в прозі для того, щоб зробити свято оригінальним, сучасним і душевним.

Наша донечка! Сьогодні ти переступила ще один значний кордон: для тебе настав самий прекрасний вік. Саме цей час запам’ятовується найбільше, саме воно насичене самими яскравими і значущими подіями. Тобі належить складна життєва дорога. Саме тому так важливо прийняти правильне рішення, бути розважливою і прагматичною, мудрою і стриманою. Все це вийде не відразу, але ти цього швидко навчишся. Нехай твоє життя стане для тебе красивою і доброю казкою, повною приємних вражень, романтичних пригод, а також насичена любов’ю близьких і рідних людей, які тебе люблять і готові прийти на допомогу в потрібний час. Хочеться побажати тобі – залишатися веселою, доброю, незважаючи на мінливості долі та життєві негаразди. Головне – берегти здоров’я, а все інше прикластися.

У нашій родині сьогодні подія — у нашої дочки день народження. Це не простий день, а довгоочікуваний не тільки для неї, але і для нас, для всіх. Всіх тих, хто тебе любить і прийшов привітати, всіх тих, хто знає тебе на протязі довгих років. Нехай ти не граєш в ляльки і вже виросла. Але, для нас ти, як і раніше залишишся маленькою. У цей знаменний день хочеться побажати тобі – не сумувати, радіти кожному дню, не засмучуватися через дрібниці. Нехай у твоєму житті буде більше позитиву, менше негативу, багато активу. Поруч з тобою залишаються найвірніші, найвідданіші друзі, щоб ти завжди знайшла підтримку серед близьких, а ми постараємося зробити цей день для тебе незвичайним, таким, що запам’ятовується, буде сповнений чудес і незвичайних пригод.

Хочу побажати тобі, щоб ти завжди була доброю, красивою, цілеспрямованою, щоб все хороше, що є в тобі, розвивалося, а недоліки зникали самі собою — непомітно. Найкраще в дівчині — це скромність, яка облагороджує її. Так будь же шляхетною.

Кохана моя дівчинка, я пишаюся тим, що в тобі поєднуються кращі якості жінки: доброта, ласка, ніжність, і все це доповнюється дивовижною красою і розсудливістю. Бажаю тобі зустріти чоловіка, який буде настільки ж ідеальний, як і ти.

Прекрасна дівчина наша ти,бажаємо, щоб здійснилися твої мрії. Щоб здоров’я було дуже міцним.Друзі щоб ніжними і відданими. Щоб щастя було і велике настрій. Вітаємо тебе з днем народження.

Дівчинка рідна, єдина і неповторна. Нехай власне відображення в дзеркалі завжди подобається тобі, усмішка буде життєрадісною і випромінює впевненість у собі і тільки щастя. Бажаю в житті я успіхів, веселощів, радості і сміху.