Привітання з днем народження коханій жінці в прозі

Шукаєте прості слова, для того щоб привітати з днем народження кохану жінку. Тоді заходьте на наш сайт і вибирайте найкращі поздоровлення в прозі саме для вашої жінки

З днем народження, кохана моя жінка! У цей день хочеться побажати всього найкращого, але насамперед, звичайно, щастя, любові і процвітання! Нехай робота приносить тобі задоволення і моральне, і матеріальне, а вдома ти будеш завжди відпочивати і душею, і тілом! Щастя тобі, кохана!

У день народження приймай від мене в подарунок, кохана, Сонце і Місяць, небо і зірки, заповітні мрії і солодкі мрії. Бажаю тобі, щоб все на світі таємниці розкрилися, доставивши тобі море задоволення. Нехай всі перепони впадуть, а поруч будуть найвідданіші та вірні друзі, люблячі тебе люди. Хай молодість не поспішає йти з твого тіла і душі. Будь собою!

Є знамениті історії кохання, про які говорить увесь світ, про яких пишуть романи… Кохана, нехай наше життя не повна авантюр і пригод, але в мене є ти – моя єдина, і для мене наші відносини – сама чарівна історія кохання всіх часів! У твій День народження я знову скажу тобі «Люблю» і ніжно поцілую, загляну в твої очі… Будь щаслива, моя любов!

З днем народження, мій найдорожчий скарб на світі! Знай, що моя любов до тебе схожа на вогнище, яке не зможе змусити згаснути жодна буря в нашому божевільному світі, який завжди буде зігрівати тебе ніжним теплом моєї душі і робити твоє життя прекрасним. Єдине, що потрібно для цього — щоб моя любов була взаємною…

Кохана моя, у твій день народження я хочу сказати, що пелюстка прекрасної білої троянди не зможе зрівнятися з твоєї щирою ніжністю, рожевої — з захопливим кольором твоєї чудової шкіри, червоний — з зухвалою пристрастю твоїх губ. А гострі шипи, навіть упиваючись прямо в серце, не можуть заподіяти такої жахливої болю, як біль, якщо я втрачу тебе.

Люди хочуть потрапити в рай — а я ні. Для мене рай — життя з тобою. Люди готові на все, щоб бути щасливими — а я ні. У мене вже є моє щастя — ти. Люди можуть все віддати за любов — а я ні. Я сам належу тобі до останнього волосу, і все, що є у мене — твоє. Єдине, чого я хочу в цьому світі — твоєї любові. З днем народження і будь щаслива!

З днем народження вітаю тебе. Улюблена моя жінка! Нехай смуток і печаль йдуть геть, а радість, процвітання, спокій, веселість та багато всього гарного будуть з тобою завжди! Хай щасливою буде кожна мить, і події – радісними! Залишайся вічно чарівною і привабливою!

Моя обраниця – сама гарна, мила, добра і лагідна, єдина в цілому світі! Її День народження – для мене найкращий свято в році! Я хочу побажати улюбленій завжди пам’ятати про те, що вона – моя царівна, до ніг якої я готовий покласти цілий світ! Будь завжди рум’яна, весела, ходи з високо піднятою головою і не втрачай натхнення, цінуй кожну мить і допомагай своєю красою і чарівністю сонцю світити яскравіше!