Привітання з днем народження внучці від дідуся у прозі

Погано складаєте вітальну промову, а попереду день народження улюбленої онучки. Тоді сайту svyato.co.ua допоможе вам підібрати відповідне поздоровлення в прозі, в честь цієї знаменної події

Я бабуся найкрасивішою і слухняною дівчинки і пишаюся цим! Онучка, в цей день я бажаю тобі тільки радості і багато посмішок — ти цього гідна. Йди по життю з високо піднятою головою і пам’ятай, що зараз ти принцеса, але коли станеш дорослою, то обов’язково будеш королевою!

Дорога моя онучка, з Днем народження! Ти для мене велика радість, велике щастя і відрада. Бажаю тобі завжди бути здоровою, щасливою, коханою і обожненої. Нехай усі твої починання приносять добрі плоди, а всі твої мрії стають гарними реальністю. Зі святом, моя мила!

Твоя бабуля хочет пожелать тебе, внученька, однажды окончить школу, многого добиваться и проснуться знаменитой! Ведь ты у нас очень одаренный и талантливый ребенок, наша гордость и надежда! В твой день рождения желаем тебе смело ставить перед собой цель и идти к ее достижению! Помни, нет ни одного препятствия для успеха!

Внучка, в цей день я поспішаю привітати тебе з днем варення! Ти сонячна і добра дівчинка, яку всі оточуючі люблять. Залишайся такою завжди, не змінюйся, і, якщо раптом на твоєму життєвому шляху виникнуть труднощі, то пам’ятай, моя кровиночка, що я завжди прийду на допомогу, тільки поклич!