Щиро зробити комплімент чоловіку

Твої обійми дарують мені відчуття безпеки.

Ти як справжній бразильський кави — міцний, гарячий і заснути не даєш!

В небі немає недоліків — ти ідеальний.

Твоїй посмішці можна тільки позаздрити. Воістину королівська!

Компліменти чоловіку українською мовою

Компліменти чоловіку до сліз

У тебе нескінченно багато чоловічої чарівності! Якби ми були на полі бою, противники здалися б після перших переговорів.

Ти самий ніжний і турботливий!

Ти тепліше, ніж батарея, і ніжніше, ніж орхідея!

Ти — найкрасивіший і ніжний чоловік на всьому білому світі. Ти — моя половинка, яка нарешті знайшлася і без якої я тепер не зможу дихати, говорити і жити. Я пам’ятаю твої пристрасні обійми, твій радісний сміх і твої прекрасні очі — без усього цього я просто не зможу тепер жити.

Самотність розтягує хвилини так, що мені просто нестерпно тебе чекати.

Ти страшна людина! На роботі блищати своїм розумом, на вечірці у своєму розпорядженні до себе всіх оточуючих, ти душа компанії серед друзів і найпривабливіший чоловік серед інших для жінок. З тобою просто неможливо змагатися!

Без тебе мені погано, повертайся скоріше.

Ти мій найцінніший людина на цій планеті.

Коли ти мене поцілував, я думала, що збожеволію. Ти приголомшливий.

Ти — моя найяскравіша фантазія, найзаповітніша мрія.

Коли на вулиці йде дощ або сніг, коли холод огортає все кругом, мені не страшно. Поруч з тобою мені завжди тепло і добре.

Я люблю ті моменти, коли ти повертаєшся, але терпіти не можу проводжати тебе.

Хлопці не люблять компліменти, тому я і не буду тебе хвалити, а просто скажу, який ти насправді. Ти — сміливий і цілеспрямований, безстрашний і наполегливий, розумний і розважливий, красивий і чарівний, цікавий і різносторонній, щирий і добрий, сильний і хоробрий — справжній чоловік, справжній приклад героя сучасності.

Твоя промениста посмішкапозбавляє мене розуму, адже у твого чарівності немає меж! Тільки з тобою мені так легко і просто, твоє почуття гумору дарує мені гарний настрій, а гострий розум викликає захоплення! Я пишаюся тим, що ти у мене такий цілеспрямований, успішний і просто найчудовіший!

Я пишаюся, що вийшла заміж за справжнього чоловіка, завжди чітко знає, чого він хоче від життя. Це породжує в мені почуття спокою, довіри до тебе.