Щиро зробити комплімент дівчині

Пошуки найкращих компліментів дівчині у прозі можна завершити, вони всі зібрані у нас.

У тебе дуже чуттєвий погляд!

Всі вважають, що сонце знаходиться на небі, але я-то знаю, що сонце завжди зі мною, висвітлює моє життя і зігріває своїм теплом!

Якщо порівнювати тебе з чимось, то тільки на світанку. А серед жінок рівних немає!

Ти змушуєш мене виконувати подвиги. Заради тебе, я стаю краще.

Ти — людина-світлячок, який світить радістю і щастям, красою і добротою. І нехай говорять, що ніхто не є досконалим, але, ти, вже точно, особливий прекрасна людина.

У тебе найпривабливіша і мила усмішка на світі!

Ти красивіше всіх зірок на небі. Ти найяскравіша зірочка.

Про що говорити з девушкойТи розумієш мене краще за всіх на світі. Я можу поговорити з тобою про що завгодно. Ти найдобріша на світлі дівчина. Я люблю тебе, зайченя моя.

Закохався з першого погляду. Боявся, що зовнішність оманлива. Ти довела, що я даремно боявся.

Любов прикрашає наше життя, робить її повноцінною. Як добре, коли поряд з тобою є кохана людина, заради якого ти живеш. Краще і добріші, ніж моя дівчина, немає нікого в світі. Я просто окрилений від щастя, я весь розчинився в тобі, мій скарб. Ти повністю змінила моє життя в кращу сторону. Тепер усі думки тільки про тебе, моя хороша. Я насолоджуюся твоїм присутністю кожну хвилину. Люблю тебе, і свої почуття обіцяю пронести через все життя. Ти найдорожче, що є в моєму житті.

У будь-якій справі ти завжди на висоті.

Жодне золото, ні дорогоцінні камені не зрівняються з сяйвом твоєї божественної краси.

Насправді, робити компліменти своїй дівчині — коханому і рідній людині — не так вже й складно. Розвивайте спостережливість, милуйтеся і просто озвучуйте ті емоції, які викликає в вас ваша половинка. Краса — в очах дивиться, як і любов.

Ти сьогодні така красива і чарівна, як же я відразу цього не помітив? Твоя чарівна посмішка піднімає мені настрій, твоя хода змушує мене відволіктися від усіх своїх справ, а твоя позитивна енергія надає життєвих сил на весь день.

Знаєш, що мені подобається найбільше? Що ти красива не тільки зовні, але і всередині.

Коли ти щаслива, то світиш яскравіше сонця. І заражати всіх оточуючих своєю щирою радістю.

Чому ти досі приховувала від мене свою ранкову красу?