Зробити комплімент чоловіку своїми словами, у прозі

Ти завжди такий пунктуальний.

Відстань не перешкода для нашої любові.

Компліменти чоловіку до сліз

Компліменти чоловіку своїми словами

Я називаю тебе самим милим, єдиним, найніжнішим і добрим. Кожна хвилина, проведена з тобою, для мене нагорода. Ми з тобою дві половинки, і наше щастя безтурботно. Я люблю тебе, і хочу завжди бути тільки з тобою. Та ти просто подарунок долі для мене, і я за це дуже вдячна їй. Ти моя надія, моя радість і мрія. Ти подарував мені крила щастя, на яких я злітаю вище хмар. Твої очі, усмішка, і твій сміх просто зачаровують мене. Ти гідний захоплення і найніжніших компліментів.

У тебе дуже мужній і впевнений голос.

Твої посмішка, очі, тихий голос є єдиною причиною того, чому я посміхаюся, коли плачу і щаслива коли мені сумно.

Ти приніс в моє життя океан щастя і незабутніх вражень, спасибі, що ти є.

Мені так подобається твоя рішучість!

Твоя душа чистіша води в джерелі, а посмішка прекрасніше веселки після дощу!

Перебуваючи поруч з тобою, я мрію про вічність!

Ми з тобою дві половинки одного цілого. Я все життя буду дякувати долі за такий дорогоцінний подарунок. Мій милий, єдиний, я завжди хочу бути тільки з тобою. Все, що щастям в житті пов’язано, це все пов’язано тільки з тобою. Я люблю тебе щирою, чистою любов’ю, наше щастя з тобою спокійно. Ти найкрасивіший, найдобріший, найбажаніший хлопець на всій планеті, залишайся таким завжди. Тільки одному тобі я дарую ключик від свого серця, тільки ти один гідний захоплення.

Твої руки я відчуваю на своєму тілі до сих пір …

Ти самий галантний чоловік, якого я коли-небудь знала.

Я люблю тебе так сильно, що якщо ти підеш, в мить припинитися дихання в грудях.

Спасибі тобі, мій милий, за те, що ти змушуєш мене кожен день заново в тебе закохуватися і відчувати себе найщасливішою дівчиною в світі

У мене, напевно, галюцинації! Просто мені здається, що найкрасивіший чоловік сидить поруч і обіймає мене. Ні, так не може бути! Це казка!

Ти як справжній бразильський кави — міцний, гарячий і заснути не даєш!

З тобою, як за кам’яною стіною. Ти такий сильний!

З тобою я завжди відчуваю себе комфортно і надійно.

Раніше життя було цікавим, але якийсь сірої. Після того, як в неї увійшов ти, я зрозуміла, що була позбавлена ​​справжнього щастя, того, що подарував мені ти і продовжуєш дарувати кожен день. Зараз я точно впевнена в тому, що тільки ти — та людина, з яким мені хочеться провести все життя і не розлучатися ніколи