Зробити комплімент жінці у прозі, своїми словами

Пошуки щирих компліментів жінці у прозі, до сліз можна завершити, вони всі зібрані у нас.

Найкращий аромат парфумів — твій.

Не хочу навіть моргати, щоб не пропустити і секунди, спостерігаючи за твоїми гарними рисами!

Ти як весняна квітка: життєрадісна і доглянута. (Ви можете більше дізнатися про те, як виглядати дорого і доглянуто кожен день, прочитавши статтю).

Так хочеться зараз прокинутися поруч з тобою і сказати тобі, як сильно я люблю тебе.

Знаєш чому я найщасливіша людина? У мене є ти!

Я знаю одного дивного людини, яку людину неймовірною харизми, справжнього таланту, відкритої душі, чуйного серця, чарівного погляду, променистою посмішки. І знаєш, хто це? Це ти!

Коли ти поруч зі мною, я стаю янголятком і як ніби літаю на сьомому небі!

Є люди, відсутність яких нагадує відсутність кисню. Ти саме така людина. Спілкування з тобою приносить виключно позитивні емоції і заряджає позитивною енергією на довгий час. А твоя незрівнянна усмішка осяває все навколо. Залишайся завжди такою ж позитивною, добродушною і незамінною.

Я хочу милуватися тобою 24 години на добу! Ти прекрасна!

Твоя краса надихає мене на добрі вчинки!

Ти найбажаніша на світлі смакота!

Навіть тисячі орхідей не зможуть зрівнятися з твоєю красою, вона унікальна.

Іноді мені не вистачає хоробрості висловити все, що крутиться в моїй голові, коли я на тебе дивлюся! Ти зразок жіночності та нежносАнгельскі мила і скажено гарна, чарівна і ніжна, пристрасна і витончена, дивовижна і чудова, норовлива і норовиста, яскрава і весела, скромна і дивовижна, щира і добра, чуйна і горда, смілива і впевнена, обережна і цілеспрямована, ти особлива, різнобічна, але, головне, що ти справжня і цим ти прекрасна!

Кохана, ти гідна найпрекрасніших компліментів і захоплення. Я закохався в тебе з першого разу. Ти просто дівчина моєї мрії. Твій ангельський характер, твоя ніжна посмішка, і твій пристрасний поцілунок зачаровують мене.

Для мене ти найкраща дівчина в світі.

Одного разу моя мама мені сказала: «Якщо ти втратиш цю дівчину, то будеш шкодувати все своє життя», — як же мама часто буває права, не хочу тебе втрачати!

Я без розуму від твоїх блакитних очей. Я тону в них як в озері. Ти для мене життя.

Твоя краса — втілення жіночності, витонченості і привабливості. Твої батьки справжні ювеліри, які справили на світло найкраще з прикрас.