Привітання з днем народження Георгія у прозі

Думаю такий варіант теж буде цікавий. Ким би Вам не припадав Георгій саме в цьому розділі нашого сайту Ви знайдете оригінальне та приємне привітання для нього на День Народження в прозі!

Дорогий мій чоловік, ти — самий дорогоцінний чоловік в світі, і кожен день я радію тому, що ти у мене є. Вітаю тебе з Днем Народження, і бажаю завжди бути «номером один» у всьому, за що ти будеш братися. Зі святом тебе, любий Гоша!

Я хочу побажати тобі, Георгій, щоб всі негаразди помчали геть, а твоє майбутнє наповнив би світло радісного щастя. Щоб у твоїй сім’ї, де ти, безперечно, голова, панували злагода та любов, щоб здоров’я твоє було міцніше стали! А ми, вся твоя рідня, обіцяємо ніколи не засмучувати тебе!

З днем народження, милий друг Гоша! Всього самого найкращого! Здоров’я, щастя, море посмішок і любові розміром з океан! А головне завжди залишатися красивим, розумним і привабливим!

Вельмишановний Георгію! Про Вас хочеться говорити добрими і простими словами. Ми всі Вас дуже любимо. Живіть довго, щасливо, спокійно, розумно, поза віку. Запрошуйте нас частіше в гості і завораживайте своїм внутрішнім багатством многії літа!

Їде машина, шофер твердо тримає кермо, де потрібно — поверне, де потрібно — їде прямо, де обжене, де пригальмує. Побажаємо нашому імениннику Георгію, щоб він також твердо тримав кермо свого життя в руках. Де потрібно — прискорював, де гальмував, і щоб не заносило на поворотах, не летів у кювет, і щоб мотор і інші вузли працювали надійно!

Дуже любиш ти працювати, отримувати результати. Я хочу тобі сьогодні в цей чудовий день сказати: нехай кар’єра складеться вдало, друзів нехай буде сповнений будинок завжди, нехай люблять всі тебе безмірно, нехай непідвладні будуть для тебе року. Будь щасливий, здоровий і енергійний, Георгій! З днем народження!

У прекрасний день, коли яскраво світить сонечко і повітря наповнює спів птахів, я хочу побажати тобі, милий Георгій, усіх земних благ. Унікальні мрії нехай збудуться, серце наповнить теплота і любов, здоров’я і удача стануть вірними супутниками на довгому життєвому шляху. З днем народження, милий друже!

Георгій, ти як сонце ясне і тепле світиш, зігріваючи навколо всіх оточуючих. Я хочу побажати тобі лише прекрасних миттєвостей і дивовижних подій. Нехай Бог береже і осяює твій довгий, безхмарний земний шлях. Нехай удача та невгамовна енергія не залишають тебе на протязі всіх років життя. З днем народження!

Ми ставимося до тобі як брату, дорогий Георгій. Нехай у твоїй величезною долю знайдеться багато місця для хороших подій, щастя і веселощі будуть постійно супроводжувати тебе, а всі великі труднощі нехай перетворяться в маленькі хвилинки, з якими ти справляєшся без особливої праці. З днем народження!