Привітання з днем народження Руслану у прозі

В цьому розділі поздоровлень ви знайдете щирі, оригінальні і креативні вітальні повідомлення у прозі для носія чудесного чоловічого імені — Руслан. Іменинник буде дуже радий!

З днем народження, дорогий! Нехай життя твоє буде солодше малини. Сьогодні великий день – Руслана іменини. Любові, добра, всього доброго – і ангела твого теж!

Шановний Руслан. Вітаємо вас з ювілеєм і бажаємо жити довго і щасливо в любові, пошані і повазі близьких і товаришів по службі. Нехай здоров’я буде міцним, а матеріальний дохід стабільним. Нехай улюблені люди люблять, розуміють і поважають Вас, підтримуючи тоді, коли Вам це необхідно.

Руслан! У день народження хочеться побажати побільше любові, удачі, здоров’я і довголіття! Нехай будинок буде повним достатку, а близькі люди люблять, цінують і розуміють тебе. Бажаємо, щоб тобі завжди супроводжувала удача і везіння, а все задумане здійснювалось швидко і вчасно. Нехай твоя улюблена, завжди розуміє і цінує. Щастя!

Руслан! Сьогодні, в цей день, такий радісний та щасливий! Ми бажаємо тобі всього найкращого і особливо, міцного здоров’я і любові. Тільки любов врятує світ, а здоров’я допоможе їй насолодитися. Хай дні твої будуть щасливими, насиченими гарними подіями, любов’ю і достатком.

У день народження, Руслан! Вітаємо тебе і бажаємо багато хороших і вірних друзів, люблячої і вірної дружини, здорових і розумних дітей і благополуччя! Нехай твоє життя проходить без великих потрясінь, а удача і радість супроводжують всім твоїм починанням і бажанням. Живи довго і щасливо, на радість своїм близьким і друзям!

Завжди будь чесний з самим собою та оточуючими, тоді не дізнаєшся гіркоти обману; не відмовляй потребує допомоги – і в важку годину хтось простягне тобі руку; не скупися на ласку і турботу – і ніколи не будеш самотнім. Руслан, з Днем народження!

Руслан! Твоє ім’я звучить одночасно і грізно, як гуркіт грому, і м’яко, як дотик шовкової тканини. Та й значення його – «лев» – може бути те царствено-поблажливим, агресивно-небезпечним! У День народження бажаю тобі мудро поєднувати в собі ці якості і бути справжнім чоловіком!

Смс, Руслан, прийми вітання з днем народження! Побажання серйозних і знаменних перемог, щоб прожив до 100 років. Щоб з ангелом дружив, а він тебе завжди зберігав.

Дорогий Руслан! В цей день, ми бажаємо тобі самого найкращого! Нехай твій життєвий шлях пролягає тільки по прямій дорозі, хорошої якості. Нехай у домі буде достаток і мир, а улюблені люди поважають, люблять і цінують тебе! Нехай здоров’я буде міцним, а розум гострим. Бажаємо удачі, щастя і довголіття!