Зробити комплімент жінці до сліз, у прозі

Я повністю обеззброєний твоїм дотепністю.

Відчуваю себе повністю в твоїй владі. Ну і нехай, це приємне рабство.

Ти ніби зійшла зі сторінок гарної казки!

Навіть тисячі орхідей не зможуть зрівнятися з твоєю красою, вона унікальна.

Твоє волосся, немов золотистий шовк, так і хочеться до них доторкнутися.

Зробити комплімент жінці до сліз

Компліменти жінці українською мовою

Насилу можу відірвати очі від твоєї фігури. Повір, для мене вона ідеальна.

З промовою все нормально. Просто, коли бачу милу дівчину, моя мова починає вимовляти дивні звуки.

Мені подобається твоя зачіска, вона оригінальна.

Найкращий аромат парфумів — твій.

Моє скарб, мій ангел-охоронець, найрідніша і бажаний чоловічок на всій планеті.

Ти універсальна. Ти — втіха для моїх очей, ти — насолода для моєї душі, ти — мій стимул для роботи над собою, ти — мій бурхливий океан пристрастей, ти — найкращий засіб від зневіри, ти — привід бути завжди самим собою. простоти моя улюблена.

Немає в світі щасливіше людини, ніж я. Я готовий кричати про це на весь світ. Ти для мене світло у віконці, промінчик сонячного тепла, ти для мене радість і натхнення. Кожна хвилина, проведена з тобою, дарує мені тепло і затишок. Тебе називаю принцессою, тому, що ти найкрасивіша, у тебе просто ангельський характер. Я знайшов в тобі, все те, що шукав. Коли ти поруч, я просто таю від щастя. А коли ми розлучаємося — це самій страшне випробування для мене. Повертайся скоріше, я сумую за тобою.

Знаю, що ця робота (завдання) було дуже важким для тебе, але мене вразило те, як ти впоралася з ним.

Безсумнівно, ти народилася тільки для того, щоб дарувати красу цього світу!

Нарешті збулася мрія всього мого життя! Я зустрів тебе, моя люба! Тому що ти — сама розкішна, загадкова жінка, яку я коли-небудь зустрічав. Твої руки — вони найтепліші, ласкаві, турботливі. Твої очі — найяскравіші і виразні. Твої дотики — найніжніші і м’які. Я люблю тебе всю. Спасибі тобі за те, що ти є і за те, що ти поруч зі мною.

Ти ласкава, добра, мила, я так люблю тебе. Я впевнений, що у нас з тобою все вийде, мій малюк. Мені так подобається дивитися в твої красиві очі, слухати твій дзвінкий сміх, і цілувати твої солодкі уста. Немає в світі дівчини, прекрасніше, ніж ти!

Мені пощастило мати в житті такого неймовірно доброго, чуйного і розуміє людини, по-справжньому щирого, чесного, сильного характером!