Зробити комплімент жінці у прозі

Ти для мене світло у віконці, промінчик сонячного тепла, ти для мене радість і натхнення. Кожна хвилина, проведена з тобою, дарує мені тепло і затишок. Тебе називаю принцессою, тому,що ти найкрасивіша, у тебе просто ангельський характер.

Твої очі просто чарівні!

Ти, як підбадьорливий кави вранці, ти, немов солодке тістечко для настрою, ти — чудовий чоловічок, з яким хочеться мріяти, радіти життю і ділитися яскравими емоціями.

Відчуваю себе повністю в твоїй владі. Ну і нехай, це приємне рабство.

Зробити комплімент жінці до сліз

Компліменти жінці своїми словами

У тебе неможливо не закохатися. Я намагався з усіх сил, але нічого не вийшло.

Тобі ангели дарували красу, не інакше!

Бути поруч з тобою — це як щасливий маленький відпустку.

З тобою добре і легко, ніби я сам наодинці з собою.

Кольори здаються яскравіше, коли ти поруч.

Твої очі — найдобріші і виразні.

Будь-який професійний фотограф погодиться фотографувати таку красуню, абсолютно безкоштовно!

Ти казкова королева!

Привабливою силі твоїх красивих очей складно чинити опір!

Кохана, славна моя, тебе я називаю господинею мого серця. Я тебе просто обожнюю. Я без тебе, як сонечко без тепла, як річка без води. Ти — моя мрія, мій ідеал. Коли ми в розлуці з тобою, я з нетерпінням чекаю нашої зустрічі, сумую за твоєю посмішкою, за твоєю красою. Я просто шалено люблю тебе, моя радість. Нехай моя любов буде найнадійнішим оберегом. Будь завжди коханою і бажаною. Ти моя друга половинка, і хочу зробити тебе найщасливішою. Всіх благ тобі, удачі і самого гарного настрою.

Знаєш, твої фото у мене на всіх гаджетах. Тому що не можу перестати тобою милуватися.

Дорога моя спокусниця, через твою дивовижної краси я осліп і втратив дар мови. Але навіть німий я буду навіки відданий своїй єдиній музи. Я з нетерпінням чекаю твоїх чарівних поцілунків, ніжних обіймів і теплих слів! Авось, функції мого організму прийдуть в норму!

У будь-якій справі ти завжди на висоті.

Ти так доглянута і приваблива!

Ти — найкраще, що зі мною сталося в житті!

Компліменти — це слова, які дарують людям позитив і гарний настрій. Їх однаково люблять і чоловіки, і жінки. Сьогодні я хочу подарувати свій комплімент Вам, тому що мені подобатися робити приємне хорошій людині. Ну ось, Ви вже посміхаєтеся, значить, комплімент подіяв. Я можу подарувати Вам ще один, і ще, просто Ви чудова людина і багато чого варті!