Красиво побажати гарної дороги до сліз

Пошуки красивих побажань в дорогу простими словами можна завершити, вони всі зібрані у нас.

Нехай орієнтири в шляху будуть — правильними.

Милий, ось-ось літак з тобою на борту підніметься вгору, до хмар. Я вже сумую без тебе і хочу, щоб ти скоріше повернувся назад. Ще мені хочеться тобі побажати, щоб літак летів спокійно і легко. Нехай твоє серце не торкнеться жодної крапельки тривоги! Щасливої ​​дороги!

Бажаю тобі швидко і з вітерцем домчати до мети заповітної! Щоб дорога дарувала красиві пейзажі, а погода не зіпсувала враження від поїздки!

Щасливої ​​дороги. Нехай кілометри долаються в супроводі з прекрасними пейзажами, улюбленими піснями, геніальними ідеями, добрими людьми. Бажаю благополуччя в дорозі і успішного прибуття в пункт призначення.

Нехай все у тебе буде рівно і гладко!

Нехай все перехрестя ведуть тільки до добра, багатства і процвітання.

Бажаю щасливої ​​дороги і масу позитивних емоцій на додачу. Нехай ця поїздка стане захоплюючим, веселим, цікавим, дуже успішним і радісною подією в твоєму житті. А, щоб це так і було, побажаю тобі ще гарного настрою і чудового самопочуття.

Нехай твоя сила полягає в мудрості, а не в швидкості.

Нехай дорога буде — рівною, а місце для відпочинку — сухим!

Щоб в дорозі твоє серце не знало тривоги і без затримок ти опинився на потрібному порозі!

Нехай будь-яка дорога веде тебе до щастя!

Порядку на дорогах.

Щасливої ​​дороги, гарного настрою, бадьорого самопочуття, добрій компанії, благополучної дороги, веселого маршруту. Нехай це подорож принесе масу задоволень і позитивних емоцій.

Чарівної поїздки.

Щасливої ​​дороги, нехай дорога буде доброю і благополучній, нехай на шляху не буде жодної перешкоди і жодної перешкоди. Бажаю захоплюючій, відмінною, спокійною, надихаючої поїздки з приємними моментами для серця і митями захвату для душі.

Всім серцем я бажаю тобі щасливої ​​дороги. Нехай дорога буде благополучною, нехай це подорож анітрохи не позбавить тебе сил, нехай тебе супроводжує удача і відмінний настрій, нехай супроводжує чудова погода і приємне спілкування з людьми.

Нехай на твоєму шляху не буде крутих віражів, а густий туман обійде твій маршрут стороною!

Якнайшвидшого повернення!

Нехай будь-який форс-мажор обійде тебе стороною.