Побажати гарної дороги українською мовою, у прозі

Пошуки побажань в дорогу можна завершити, вони всі зібрані у нас.

Емоційного тобі комфорту.

Нехай твій шлях буде щасливим і вдалим! Нехай дорога буде сповнена яскравих відкриттів і барвистих моментів! Знай, всі твої мрії обов’язково збудуться, головне — ніколи не зупиняйся і рухайся тільки вперед!

Везіння в дорозі.

Ти в дорозі не поспішай і подолай довгий шлях впевнено, а гонка і суєта не твої попутники!

Бажаємо Вам щасливої ​​дороги, легкої дороги, відмінних попутників і яскравих вражень.

Бережи себе!

Бажаю тобі швидко і з вітерцем домчати до мети заповітної! Щоб дорога дарувала красиві пейзажі, а погода не зіпсувала враження від поїздки!

Нехай лінія горизонту завжди залишається рівною.

Нехай дорога не пилить і не помсти!

Бажаю щасливої ​​дороги, а також доброї дороги, прекрасного самопочуття, гарного настрою, прекрасної погоди, веселих супутників, цікавих подій в дорозі. Нехай поїздка вдасться на славу, нехай твоя душа буде абсолютно всім задоволена!

Доїдеш — набери!

Нехай навіть звернувши не туди, ти все-одно потрапив куди треба.

Ні пуху ні пера!Будь щасливий!

Нехай твої подорожі призводять тебе тільки в спокійні місця!

Нехай будь-який форс-мажор обійде тебе стороною.

Нехай поїздка буде в радість!

Бажаємо Вам легкої дороги, відсутність перешкод на шляху, чудових попутників і якнайшвидшого повернення туди, де Вас чекають і люблять.

У тебе попереду далеку дорогу — це завжди нові знайомства, пейзажі і зміни. Нехай твоє подорож буде вдалим, дорога гладкою, а зустрічі і сюрпризи тільки приємними! Привези з собою з поїздки безліч вражень, а в дорозі не забувай, що тебе чекають і люблять.

Нехай дорога принесе лише задоволення.

Дістатися тобі — без пригод.

Побажання в дорогу до сліз

Побажання в дорогу у прозі

Рушай, захопивши з собою позитивний настрій і славну бадьорість. Нехай в дорозі тебе супроводжує добрий ангел, який зробить її легкою і приємною. Нехай всі обставини складаються благополучно, а в кінці подорожі очікують чудові враження!

Моя подружка! Ось ти і летиш. Хочу тобі побажати тобі спокійного і рівного польоту. Нехай літак летить як птах в хмарах — безтурботно і легко. Поменше тобі стресу і переживань. Думай лише про хороше, і воно обов’язково прийде. Нехай цей політ принесе лише приємні спогади!