Побажати гарної дороги у прозі, своїми словами

Пошуки сучасних побажань в дорогу українською мовою можна завершити, вони всі зібрані у нас.

Їдучи, не забудь взяти з собою мою любов і турботу. Хоч мене і не буде поруч, я кожну секунду подумки буду тримати тебе за руку. Я бажаю тобі хорошого шляху! Нехай час пролетить непомітно! Я тебе люблю!

Бажаю хороших попутників в дорозі за призначенням і удачі. До скорої зустрічі!

Приємного вояжу!

Бажаю рівною дороги з захоплюючим пригодницьким сюжетом під час подорожі!

Нехай поїздка буде в радість!

Нехай орієнтири в шляху будуть — правильними.

нехайця смс подарує тобі гармонію душі і відмінне настрою для поїздки!

Бажаю щасливої ​​дороги, відмінного настрою в дорозі, супутнього благополуччя, яскравого сонця, доброти оточуючих, щасливих очікувань і передчуття успіху. Нехай дорога буде легкою, нехай ця поїздка залишить тільки теплі спогади і захват в твоєму серці.

Нехай ніщо тобі не загрожує!

Від щирого серця бажаю щасливої ​​дороги і благополучній дороги. Нехай ніщо не завадить насолоджуватися цією поїздкою, нехай ніхто не зможе перешкодити твоїм веселим пригодам і щасливим сподіванням. Нехай ангел тебе зберігає, нехай це подорож подарує тільки позитивні емоції і масу задоволень.

В добру путь!

Ні цвяха, ні — жезла.

Доїдеш — набери!

Бажаю швидко і без проблем дістатися тобі до кінцевої зупинки майбутнього маршруту і нехай повернення буде швидким!

Нехай майбутня дорога подарує вам лише позитивні враження. Нехай поруч з вами опиняться ввічливі і веселі попутники, які позбавлять від дорожньої нудьги, а пейзажі за вікном будуть барвистими і захоплюючими, немов картини талановитих художників.

Нехай в дорозі тебе ніщо не злякає.

Нехай кожен кілометр буде рівним і легким, простим і зрозумілим.

Нехай буде багато приводів дивитися вдалину з оптимізмом!

Бажаю вам щасливої ​​дороги, нехай дорога буде рівною і приємною. Нехай в подорож вам зустрічаються тільки добрі люди. Нехай з вами трапляються лише приємні події. Нехай Господь збереже вас від бід.

Мій дорогий! Сьогодні ти вирушаєш в політ. Нехай небо буде безхмарним і прихильним до тебе. Вітер буде попутний, а сонце освітлює твій шлях. Тут, на землі, я буду тримати за тебе кулачки і просити для тебе захисту в ангелів. Залиш свої тривоги зі мною, а з собою візьми мої побажання щасливого польоту і любов!

Побажання в дорогу у прозі

Побажання в дорогу своїми словами