Побажати гарної дороги у прозі, своїми словами

Щоб повернувся ти ще більш щасливим, ніж зараз.

Щасливої ​​дороги! Нехай дорога буде легкою, комфортною, приємною і захоплюючою. Як випливає відпочинь і вбере в себе весь колорит подорожі. Лови всі можливі враження, насолоджуйся видами і отримуй задоволення від дороги!

Попутного вітру!

Побільше тобі приємних зустрічей, трохи менше — розставань!

Бажаю легко перенести політ! Кожну хвилину я подумки буду поруч з тобою! Постарайся розслабитися і відпустити всі хвилювання! Після будь-якої розлуки неодмінно буде зустріч!

Так будуть з тобою обережність, пильність, терпіння, прозорливість і спокій!

Хочу побажати тобі щасливої ​​дороги. Нехай поїздка буде вдалою, нехай день цей буде легким, нехай очікування твої будуть виправдані, нехай цілі будуть досягнуті, нехай дорога не завдасть ні труднощів, ні проблем.

Нехай всі цілі будуть досягнуті.

Безаварійного тобі шляхи.

Нехай навіть звернувши не туди, ти все-одно потрапив куди треба.

Ти в дорозі не поспішай і подолай довгий шлях впевнено, а гонка і суєта не твої попутники!

Незворушного тобі розуму в будь-яких обставин!

Що зазвичай бажають в політ? Банальні речі. Хоч вони і важливі, потрібно додати нотку гумору. Тому нехай твій літак буде настільки крутий, що тобі не захочеться його покидати. Нехай на його борту чекають неймовірні знайомства.І незважаючи на погоду твій настрій буде позитивним і веселим.

Бережи тебе Бог, де б ти не був!

Гарного тобі самопочуття за кермом.

Теплої тобі траси!

Бажаю щасливої ​​дороги, легкої дороги, доброго настрою, прекрасного самопочуття і попутного вітру благополуччя. Нехай ця поїздка доставить тільки радість і комфорт, нехай під час подорожі серце забуде про тривоги і перенесеться в світ мрій.

Дістатися тобі — без пригод.

Побажання в дорогу своїми словами

Побажання в дорогу українською мовою

Щасливої ​​дороги і доброї дороги, чудового настрою і хороших попутників, внутрішнього натхнення і навколишньої краси. Нехай це подорож не завдасть клопоту, а тільки масу приємних вражень, емоцій та незабутніх моментів посмішки.

Поменше тобі крутих поворотів.

Нехай повороти в шляху будуть тільки — на краще.

Нехай дорога буде до тебе добра.

Тримай курс на успіх і удачу!