Оригінально побажати гарної дороги своїми словами, у прозі

Їдучи, не забудь взяти з собою мою любов і турботу. Хоч мене і не буде поруч, я кожну секунду подумки буду тримати тебе за руку. Я бажаю тобі хорошого шляху! Нехай час пролетить непомітно! Я тебе люблю!

Бажаю тобі швидко і з вітерцем домчати до мети заповітної! Щоб дорога дарувала красиві пейзажі, а погода не зіпсувала враження від поїздки!

Побажання в дорогу своїми словами

Побажання в дорогу до сліз

Бажаю щасливої ​​дороги, відмінного настрою в дорозі, супутнього благополуччя, яскравого сонця, доброти оточуючих, щасливих очікувань і передчуття успіху. Нехай дорога буде легкою, нехай ця поїздка залишить тільки теплі спогади і захват в твоєму серці.

Нехай удача всю дорогу сидить на твоєму лівому плечі, а благополуччя на правому! Бажаю по закінченню поїздки залишатися повним сил і творчого натхнення!

Нехай моє смс тобі вказує правильний шлях і відганяє в дорозі все тривоги!

Нехай навіть звернувши не туди, ти все-одно потрапив куди треба.

Бадьорості тобі в усі місця!

Бажаю швидко і без проблем дістатися тобі до кінцевої зупинки майбутнього маршруту і нехай повернення буде швидким!

Нехай ніщо не змусить тебе ризикувати.

Щоб дорога тобі легко скорилася і не була тернистою по всьому маршруту слідування!

Нехай ніщо не посміє збити тебе з правильного шляху.

Так будуть з тобою обережність, пильність, терпіння, прозорливість і спокій!

Від щирого серця бажаю щасливої ​​дороги! Нехай доля буде прихильною і поруч будуть тільки хороші, добрі люди! Бажаю здійснення всіх планів і надій!

Нехай здоровий глузд не змінює в дорозі.

Нехай твоя дорога буде легкою, попутники приємними, а сама поїздка повністю виправданою!

Бажаю тобі неодмінного везіння і щоб шлях був гладким, але не слизькою!

Хочу побажати відмінних попутників, нових знайомств і лише приємних вражень від майбутнього шляху. Дорога твоя хай принесе тільки краще. Іржаві цвяхи і жезли ДАІ нехай дістануться комусь іншому, а тобі лише приємні емоції і позитив!

Нехай поїздка пройде без втрат, тривог і печалі.

Від щирого серця бажаю щасливої ​​дороги і благополучній дороги. Нехай ніщо не завадить насолоджуватися цією поїздкою, нехай ніхто не зможе перешкодити твоїм веселим пригодам і щасливим сподіванням. Нехай ангел тебе зберігає, нехай це подорож подарує тільки позитивні емоції і масу задоволень.