Поздоровлення коханому з днем народження у прозі

День народження коханої людини — це завжди хвилююча і дуже важлива подія. За допомогою привітань у прозі для коханого хлопця кожна дівчина може висловити всі почуття, які переповнюють її

Коханий мій, коли ти виник в моєму житті, якби ти тільки знав, наскільки захищеною і наскільки щасливою я себе відчула. Я бажаю тобі, щоб будь-яка з твоїх бажань негайно виконувалося. Що б не сталося, любий, у яку б сторону ні згорнула твоє життя, будь таким же чудовим, залишайся таким же надійним хлопцем, і такою ж світлою людиною. З днем народження, моя любов!

Дорогий мій єдиний коханий чоловік. Нарешті настав довгоочікуваний свято. День твого народження! Ти самий чуйний, уважний і неповторний для мене. Ти завжди допоможеш у важкий час, і даси вірну пораду. Хочу щоб ти завжди був самим першим і найкращим у всіх справах! Успіхів тобі, удач і нехай виконуються найзаповітніші бажання. Обіцяю бути поруч, поважати і захоплюватися, радість моя.

Привітати тебе поспішаю з цим святковим денечком! Так багато хотілося б сказати, шкода, що багато невыразить словами будь здоровими і могутнім, будь гарним і квітучим, просто собою будь. Завжди тримай птаха щастя близько біля себе. Ти єдина відрада в моєму житті, я вдячна долі за твою любов. Нехай зберігає і оберігає тебе Господь. Зайчик, люблю тебе!

Коханий, з святом! Сьогодні твій День народження, коханий мій, коханий чоловік! Для мене це самий світлий день, тому що саме сьогодні ти з’явився на світ саме завдяки цьому дню моє життя сповнена світла, тепла і впевненості у прийдешньому завтра. Я бажаю своєму найважливішому людині променистого щастя, спартанського здоров’я, мудрості Соломона і впевненості у всьому! Люблю, дорогий!

Коханий мій! А знаєш, але у мене таке відчуття, що ми знайомі все життя. Сьогодні ми святкуємо разом, сьогодні ми щасливі! Я тобі дуже багато всього хочу сказати, але обмежусь лише одним словом: «Люблю…» Я люблю і впиваюся кожним днем, який провожу з тобою. Я люблю і дякую небу за те, що саме ти в цей день з’явився в цьому світі. Я знаю — ти народжений тільки для мене. Зі святом!

Хай в цей день здійсняться всі твої мрії. Нехай успіх і удача не залишають тебе! Залишайся завжди таким же сильним, надійним, впевненим! Частіше усміхайся, нехай для цього буде багато причин! На світі багато різних чоловіків : розумних, привабливих, проникливих, турботливих, добрих, чуйних,чесних, принципових. Ти все це зібрав в собі. Ось такий — ти один! З Днем народження тебе, рідна!

Мій улюблений, я радію повсякденно, що ти у мене є. Твоя турбота завжди приносила мені відчуття комфорту, де б ти не знаходився. Мої почуття важко висловити словами, однак я постараюся дарувати тобі все саме найкраще з земних і небесних благ, щоб ти відчув мою любов завдяки яскравій палітрі емоцій. Я обіцяю подарувати тобі сьогодні несподіваний свято, в якому ти будеш головним героєм.