Поздоровлення коханому з днем народження у прозі

День народження коханої людини — це завжди хвилююча і дуже важлива подія. За допомогою привітань у прозі для коханого хлопця кожна дівчина може висловити всі почуття, які переповнюють її

Мабуть, найсильніше почуття, яке я коли-небудь відчувала, це любов до тебе! Ти навчив мене любити! Навчив вірити і сподіватися на краще! Навчив мріяти і літати на крилах! Ти найдорожча для мене людина! Нехай твоє життя завжди буде безхмарним і щасливим! З днем народження!

Коханий мій! Я так хочу, щоб твій День народження залишився в пам’яті як світлий веселе свято, на якому зібралися всі, хто тобі доріг, на якому були загадати найпотаємніші бажання, які незабаром здійснилися… Я хочу побажати тобі, мій коханий чоловік, довголіття, бути сильним не тільки тілом, але і духом, посміхатися хорошим жартів, цікаво проводити вільний час і, звичайно ж, нехай у твоєму житті все буде оточена любов’ю близьких і добрим ставленням друзів!

З днем народження. Твоя кохана дівчина хоче побажати тебе, щастя любові і ніжності. Нехай у всьому тебе чекає успіх. Сьогодні твій день, то нехай всі твої бажання здійсняться. Всього тобі самого прекрасного.

Коханий мій! Я сьогодні хочу побажати тобі вірити в казку! Адже саме казка дарує це неймовірне відчуття чудес! Я бажаю, щоб кожен день у твоєму житті відбувалося яке ні будь маленьке диво! З днем народження, рідний мій! Щастя тобі!

У день народження, рідний чоловік, побажаю я тобі успіху і визнання, близьких людей розуміння. Побажаю тобі, щоб щастя тривало вічно, щоб не знав ти болю серцевої. Побажаю, щоб не гребував ти ніякої роботи, щоб радість були маленькі турботи, щоб тобі посміхалося сонечко з небес. Я побажаю, щоб бунтівний дух зник, щоб ти всього добився і досяг, щоб жив в своє задоволення і плив за течією!

Ми сьогодні зібралися тут, щоб привітати з днем народження самого прекрасного хлопця у всьому світі! Рідний мій! Я бажаю тобі міцного здоров’я, удачі та успіхів у роботі і житті! Нехай всі твої бажання і мрії здійсняться і вкрити тебе своїм теплом!

Подарую тобі, дорогий чоловік, щастя безмежне, подарую в серці любов. Подарую, напевно, я тобі мрію наївну, що зробить тебе неповторним, щоб до небес підносить тебе. Бажаю я тобі, люблячи, щоб ти був подібний маяка, щоб завжди подавав руку, потребують твоєї підтримки. Ніколи не сумуй, не засмучуйся через дрібниці. Хай в день народження тебе оточують тільки близькі люди!

День народження улюбленого ми справляем не перший рік, я чудово знаю його смаки та уподобання, але все одно кожен раз кручуся, як білка, намагаючись вгадати, як краще облаштувати торжество, що смачненького подати до столу, і, звичайно ж, що подарувати моїй любові! І для мене немає нагороди за клопоти цінніше, ніж його ніжний погляд і слово «люблю». З Днем народження, коханий! Будь завжди всім задоволений, не болів і усміхайся з приводу і просто так, а я завжди буду поруч з тобою.