Поздоровлення коханому з днем народження у прозі

День народження коханої людини — це завжди хвилююча і дуже важлива подія. За допомогою привітань у прозі для коханого хлопця кожна дівчина може висловити всі почуття, які переповнюють її

Кажуть що коли-то двоє були одним цілим, але з примхи фортуни були роз’єднані на дві частини. І половинки шукають одне одного. Деяким, звичайно, щастить мені з тобою. І тому в цей світлий святковий момент хочу не тільки привітати тебе з народженням, але і сказати, що той день, коли ми зустрілися був самим прекрасним, як і всі наступні за ним, які я прожила з тобою. З світлим святом!

Коханий,це самий світлий день,адже у тебе сьогодні День народження. Я хочу побажати тобі щастя! Нехай тебе оточують люблячі,надійні та віддані люди. А ми-твої близькі завжди будемо поруч! Улюблений мій чоловік!ми з тобою разом недавно,але я не уявляю більше життя без тебе. Сьогодні в твій День народження я щиро бажаю тобі міцного здоров’я,фінансового успіху,нехай здійсняться заповітні мрії

Мій дорогий і самий дивовижний! Ти той, хто осяяв сенсом життя, вселив у мою душу надію і показав щастя! Сьогодні, у цей чудовий день, я не просто привітаю тебе. Я скажу тобі, що прекрасніше тебе немає нікого на цілій Землі. Без тебе я перестану існувати. В цю хвилину я від усього свого маленького, але міцно люблячого серця дуже хочу побажати тобі простого щастя! Безмежно люблю!

Самого красивого, доброго, розумного хлопця я сьогодні вітаю з днем народження! Бажаю тобі завжди бути першим і досягати всього! Перемагати у всьому! Хай скрізь тебе супроводжують удача та успіх! Але не забувай про близьких і рідних, які тебе дуже люблять!

Дорогий мій! Сьогодні у тебе день народження! Я вітаю тебе з цим чудовим святом! Бажаю тобі успіхів в роботі, взаєморозуміння з рідними і близькими! Залишайся завжди таким добрим і щирим як зараз! Я дуже тебе люблю!

Милий, у світі так багато ніжних слів, що можна потонути в цій ніжності. І стільки признань у коханні, що вистачить на багато століть вперед. Але це просто слова. Я ж хочу щоб ти купався в ніжності моїх очей, не міг насолодитися смаком моїх губ, і хотів би завжди перебуває в полоні моїх обіймів. З днем народження тебе, коханий!

В день народження твій, чоловік улюблений і рідний, хочу побажати тобі, щоб жив три сотні років, оточений близькими і рідними людьми. Тобі краще на цій Землі, немає тебе преданней і добрішим. Бажаю я тобі, щоб все на світі вийшло, щоб допомагала тобі в просуванні по службі всі стихії, всі чотири сторони світу, Бог і ангели. Бажаю, щоб на серці завжди був спокій, а в душі – надія!