Поздоровлення коханому з днем народження у прозі

День народження коханої людини — це завжди хвилююча і дуже важлива подія. За допомогою привітань у прозі для коханого хлопця кожна дівчина може висловити всі почуття, які переповнюють її

Складно уявити , як в цьому величезному світі я змогла зустріти найкращого у світі чоловіка , кожен прожитий день поруч з тобою дарує стільки радості ,любові і тепла , що я не втомлююся дякувати вищим силам за те , що ти мій. За поєднання в тобі всіх якостей , достоїнств і маленьких недоліків , які я точно так само в тобі люблю і ціную , бо ти є такий , особливий і неповторний .

Коханий, я настільки високо ціную твою турботу у важкі часи, що завжди буду пам’ятати про проведені разом хвилинах. Я бажаю тобі в День народження бути завжди веселим, — а почуття буду дарувати тобі, висловлюючи свою любов до приємних поцілунках, грайливих жарти та несподівані сюрпризи. Все це я постараюся дарувати тобі кожен день, — обіцяю, що наша любов з кожним днем буде розквітати по-новому…

Сьогодні дивний день — твій день народження! Я тихою радістю сповнена… Хай сонце теплоту подарує, хай м’який вітер тебе обійме за мене, здалеку тобі бажаю спокійним серцем жити. Наповнений світлом і будь щастям, дай бог тобі прямих доріг по життю!

З Днем Народження, бажаний брутальний! Твоє наближення я відчуваю за запахом мускусу, розпечених пісків, а потім потопаю у очах, в яких губляться зіниці. Харизма, сила, іскрометний гумор, надійність і здатність до блискавичного прийняття вольових рішень, лише підкреслюють твою неповторність, відтінене хлоп’ячою посмішкою! Живи, дихай і просто будь — через тебе тебе я пізнаю себе!

Вітаю тебе, дорогий. Бажаю неземної ніжності, тепла, миру, участі та світла. Ти дуже відповідальний, сильний, зібраний, мудрий, розважливий. Я щаслива від того, що ти приніс в моє життя сенс, інтерес і впевненість у всьому, освітив її радістю і безтурботністю. Хочу, щоб у тебе в житті все складалося найуспішнішим і гармонійним чином.

Самий кращий на світі чоловік! Я щаслива, що існує цей день, адже в цей день народилася ти! Ти – промінь сонця у моєму житті! Так що я вітаю з цим днем не тільки тебе, але і себе. А тобі бажаю, щоб всі твої прагнення і починання вели, неодмінно, тільки до успіху. Усі твої мрії і бажання виконувалися, ніби в казковому сні, і поруч завжди були самі близькі й дорогі тобі люди.

З Днем народження, коханий! Прийми мої самі теплі й ніжні побажання. Бажаю тобі багато-багато позитиву, приємних вражень і нових відкриттів у житті. Нехай кожен день несе тобі тільки радість і удачу. Нехай тебе оточують самі гідні люди. Будь щасливий сьогодні і завжди. Хочу бачити тебе здоровим, бадьорим і веселим. Нехай все задумане збувається!