Поздоровлення коханому з днем народження у прозі

День народження коханої людини — це завжди хвилююча і дуже важлива подія. За допомогою привітань у прозі для коханого хлопця кожна дівчина може висловити всі почуття, які переповнюють її

Знаєш, з тих пір, як я познайомилася з тобою, моє життя перетворилося на очікування! В очікуванні твого дзвінка, зустрічі з тобою, поцілунку. В очікування твоїх ніжних обіймів! Я засинаю і прокидаюся з бажанням скоріше побачити тебе, почути твій голос! З днем народження коханий!

Подарую тобі, найкращий чоловік на світі, мільйон яскравих букетів. Побажаю, щоб щастя різнобарвний світ на частини, неодмінно, поділило, щоб наповнила тебе душевною силою. Подарую я тобі натхнення, щоб воно допомогло тобі впоратися зі справами і любовними відносинами. Нехай радість летить в твій затишний будинок з кожним подихом вітерця. Просто будь самим собою!

Чоловікові подарувати готовий я мільйон прекрасних слів. Він – друг, приятель, ловелас, який дарує мені свій запал і заражає своїм оптимізмом. Бажаю тобі, щоб насолоду тривало вічно, щоб тобі не змогла відмовити ні одна в світі жінка. Я завжди буду поруч для того, щоб підтримати тебе у важку хвилину, щоб підставити своє плече, не давши тобі впасти в безодню! З днем народження!

Рідний мій! Коханий! Сьогодні, в день твого народження, я хочу побажати тобі завжди досягати своєї мети! Адже це так важливо домогтися того, до чого прагнеш! Нехай твоє життя буде щасливе і люди нехай дарують тобі тільки добро!

Радість моя, щастя моє, мій улюблений хлопець, з днем народження! Без тебе я багато чого б не досягла в цьому житті. Ти навчив мене вірити в себе і цінувати життя, ти показав мені барви життя і дав дізнатися справжню любов і пристрасть. Ти став моїм самим незабутнім подарунком.

Ти моє щастя, ти моя радість! Ти моє натхнення і моя любов! Від тебе виходить така кількість енергії і чарівності, що не захоплюватися собою просто немає можливості! Ти найкращий чоловік у всьому світі! Нехай все твоє життя буде величезним островом щастя без горя і нещасть! З днем народження!

Спасибі за те, що завжди мене розумієш і підтримуєш, за те що завжди підставляєш своє міцне плече мені, на яку я можу покластися. За те, що даруєш мені свою ніжність, любов і турботу! За те, що ти є! З днем народження, коханий!

Побажаю чоловікові своєму, щоб він здоровий і веселий був, щоб відчував мою любов, і красу життя відчув. Тобі бажаю я, сміючись, самим щасливим бути, я бажаю дарувати свій світ, нужденним людям. Бажаю я в будь-яких справах перемог, бажаю я не вірити пересудам. Мій дорогий, нехай твоє серце зберігає нашої любові і ніжності миті, хай частіше приносить вітер натхнення, щоб ти любив, сподівався, творив!